Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIRACETAMUM 1g/5ml / MEMOTAL; ACIDUM TIOCTICUM 600mg/24ml /ACID TIOCTIC,SUGAMMADEXUM 100mg/ml*2ml /

Număr anunț
DA40127285
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.014,72 RON
Valoare atribuită
3.014,72 RON
Data publicării
02.04.2026 07:58
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.014,72 RON

din 3.014,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.