Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IOPAMIRO INJ 370/100ML*1FL/PANTOPRAZOL SUN 40 MG /HUMULIN R 100UI/ML 10ML/GLUCOZA/
- Număr anunț
- DA40124850
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.446,45 RON
- Valoare atribuită
- 7.446,45 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 14:18
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.446,45 RON
din 7.446,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro