Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METOCLOPRAMIDUM 5mg/ml-sol.inj. x 2ml x 5fi &DROTAVERINUM 40 mg/2 ml-sol. inj. x 25
- Număr anunț
- DA40123835
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.285,60 RON
- Valoare atribuită
- 9.285,60 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 13:38
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.285,60 RON
din 9.285,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro