Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente Spital Harlau

Număr anunț
DA40122290
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.124,85 RON
Valoare atribuită
3.124,85 RON
Data publicării
01.04.2026 12:25
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.124,85 RON

din 3.124,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.