Ofertă acceptată Cumpărare directă

ENOXAPARINUM 4000UI (40mg/0.4ml), 6000UI (60mg/0.6ml) / HEPAXANE / CLEXANE

Număr anunț
DA40121708
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.600 RON
Valoare atribuită
16.600 RON
Data publicării
01.04.2026 12:00
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.600 RON

din 16.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.