Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VENOFER 100mg/5ml (COMPLEX DE HIDROXID DE FIER (III) SUCROZA)
- Număr anunț
- DA40121007
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.107 RON
- Valoare atribuită
- 3.107 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 11:31
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.107 RON
din 3.107 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro