Ofertă acceptată Cumpărare directă

URAPIDIL KALCEKS/ARIXTRA 2.5MG/0.5ML/AZITROMICINA 200MG/5ML/AZITROMICINA 250 MG/ASPACARDIN 39MG

Număr anunț
DA40120494
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.045,35 RON
Valoare atribuită
1.045,35 RON
Data publicării
01.04.2026 11:11
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.045,35 RON

din 1.045,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.