Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOSMINA 4000 UI (40 MG)/0,4 ML SOL INJ CT*2 SPR (ENOXAPARINUM)

Număr anunț
DA40120232
Autoritate contractantă
Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,75 RON
Valoare atribuită
623,75 RON
Data publicării
01.04.2026 11:01
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,75 RON

din 623,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.