Acasă · Licitații
· Antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOXYCYCLINUM 100mg; PIPERACILLINUM+TAZOBACTAMUM 4g/0,50g; PENICILINA GK 1.000.000 UI
- Număr anunț
- DA40118996
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33650000-1 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic, vaccinuri, antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 741,15 RON
- Valoare atribuită
- 741,15 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 10:12
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
741,15 RON
din 741,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro