Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pneuri pentru sarcina mica si mare

Număr anunț
DA40125510
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
Furnizor / câștigător
AXI TRANSPORT SRL (CUI 24570416)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.297,52 RON
Valoare atribuită
4.297,52 RON
Data publicării
01.04.2026 14:48
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.297,52 RON

din 4.297,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.