Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TAIERE SI SUDARE OXIGAZ

Număr anunț
DA40125392
Autoritate contractantă
TERMO URBAN CRAIOVA SRL (CUI RO35182401)
Furnizor / câștigător
SFERA SRL (CUI RO13765161)
Cod CPV
39341000-4 · Echipament pentru controlul presiunii gazului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.739,24 RON
Valoare atribuită
1.739,24 RON
Data publicării
01.04.2026 14:42
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.739,24 RON

din 1.739,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.