Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE INSTRUIRE IN ARTA DANSULUI POPULAR PENTRU UAT BEBA VECHE
- Număr anunț
- DA40108015
- Autoritate contractantă
- COMUNA BEBA VECHE (CUI 5390648)
- Furnizor / câștigător
- MUSIKART STUDIO12I S.R.L. (CUI 41817207)
- Cod CPV
- 92340000-6 · Servicii privind dansul si reprezentatiile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 31.03.2026 09:49
- Data finalizării
- 02.04.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.