Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare materiale de constructii necesare pentru repararea structurii acoperisului cladirii-OT

Număr anunț
DA40127456
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
AUTOMET DEVIMPEX SRL (CUI RO29309021)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.564,44 RON
Valoare atribuită
7.564,44 RON
Data publicării
02.04.2026 08:18
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.564,44 RON

din 7.564,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.