Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROATA DE MASURARE GWM 32 0601074000 - 2 BUC.

Număr anunț
DA40134006
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
593,37 RON
Valoare atribuită
593,37 RON
Data publicării
02.04.2026 13:53
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

593,37 RON

din 593,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.