Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EPLUS PLAFONIERA LED 12W IP20 SKU-21808 SENZ MISC
- Număr anunț
- DA40132372
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NIFON BALASESCU (CUI 26573265)
- Furnizor / câștigător
- VALCIU & CO S.R.L. (CUI RO3721087)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,75 RON
- Valoare atribuită
- 210,75 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 12:34
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,75 RON
din 210,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro