Ofertă refuzată Cumpărare directă

APOMETRU - Contor Zenner DN 80 cu flansa

Număr anunț
DA40130562
Autoritate contractantă
HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.775 RON
Valoare finală
1.775 RON
Data publicării
02.04.2026 11:07
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.