Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roaba Limex 100 l, Ref. 1786
- Număr anunț
- DA40126349
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423330-3 · Platforme de manipulare a marfurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 592,56 RON
- Valoare atribuită
- 592,56 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 15:33
- Termen limită
- 06.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2026 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
592,56 RON
din 592,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro