Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie vopsea protectie si diluant _ADPP

Număr anunț
DA40123052
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
POLICOLOR SA (CUI RO326318)
Cod CPV
44812100-6 · Emailuri si smalturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840,90 RON
Valoare atribuită
1.840,90 RON
Data publicării
01.04.2026 13:03
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840,90 RON

din 1.840,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.