Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motor automatizare poarta batanta Motorline LINCE600-230V-DREAPTA, 250 Kg/canat, 4 m/canat, 180 W, d

Număr anunț
DA40124728
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,96 RON
Valoare atribuită
623,96 RON
Data publicării
01.04.2026 14:13
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,96 RON

din 623,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.