Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa calda felul doi,desert si fruct intreg

Număr anunț
DA40116952
Autoritate contractantă
COMUNA STEFANESTI (CUI 2573918)
Furnizor / câștigător
CASA ANDU S.R.L. (CUI 47406871)
Cod CPV
55500000-5 · Servicii de cantina si servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.480 RON
Valoare atribuită
84.480 RON
Data publicării
01.04.2026 08:36
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.480 RON

din 84.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.