Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE - SERVICII DE CURATARE, DESFUNDARE, EXTRAGERE SI SPALARE A CANALELOR

Număr anunț
DA40124683
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO-SOCIAL "SFANTUL ANDREI (CUI 16137951)
Furnizor / câștigător
ROGES TOTAL SERV SRL (CUI 30373001)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.080 RON
Valoare atribuită
3.080 RON
Data publicării
01.04.2026 14:11
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.080 RON

din 3.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.