Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat

EXPERTIZA SI STUDII DE MEDIU

Număr anunț
DA40124829
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "SF. IERARH NICOLAE"BICAZ (CUI 2614473)
Furnizor / câștigător
COMIRO SRL (CUI RO7147085)
Cod CPV
90711000-4 · Evaluare a impactului asupra mediului, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.280 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
01.04.2026 14:17
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.290 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.