Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitionare produse de papetarie

Număr anunț
DA40123744
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE SALUBRIZARE SI ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPENI (CUI 42422205)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO40339325)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56,70 RON
Valoare atribuită
56,70 RON
Data publicării
01.04.2026 13:34
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
01.04.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56,70 RON

din 56,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.