Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de inlocuire camere supraveghere

Număr anunț
DA40137088
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246 RON
Valoare atribuită
1.246 RON
Data publicării
03.04.2026 08:50
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246 RON

din 1.246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.