- Număr anunț
- DA40134502
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- PĂSTRĂVUL DIN ŢARA TA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ (CUI 43260012)
- Cod CPV
- 03311000-2 · Pesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.550 RON
- Valoare atribuită
- 98.550 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 14:18
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98.550 RON
din 98.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro