Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet prestari servicii deratizare/dezinsectie/dezinfectie CF.REF.370/27.03.2026
- Număr anunț
- DA40137014
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- PULSCHIM IMPEX SRL (CUI 8135208)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.223,75 RON
- Valoare atribuită
- 4.223,75 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 08:44
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.223,75 RON
din 4.223,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro