Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DEZINSECTIE+DEZINFECTIE+DERATIZARE = Liceu corp A+B+Sala sport+Cresa+Scoal2+Balaca
- Număr anunț
- DA40135947
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic ,, Teodor Diamant" Boldesti-Scaeni (CUI 29006419)
- Furnizor / câștigător
- SC GERAL EXPERT SOLUTION SRL -D (CUI 34814810)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.059,64 RON
- Valoare finală
- 3.059,64 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 15:41
- Data finalizării
- 03.04.2026 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.