Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACH.STICKY A KLASS LAV.ANTIM.15L+AM4L-ref 387/2026

Număr anunț
DA40141035
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,67 RON
Valoare atribuită
139,67 RON
Data publicării
03.04.2026 12:27
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,67 RON

din 139,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.