Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1 Microperfuzoare G21, Vacutainere biochimie 5 ml SST,Truse perfuzie cu ac metalic b
- Număr anunț
- DA40140080
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.880 RON
- Valoare atribuită
- 9.880 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 11:36
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.880 RON
din 9.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro