Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vacutainere/Vacutainer /VSH 1.28 ml
- Număr anunț
- DA40138232
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550 RON
- Valoare atribuită
- 620 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 09:59
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
620 RON
din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro