Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLASTURE FIXATOR BRANULA 6 x 8 cm - REF NR 6621/01.04.2026 - CPU
- Număr anunț
- DA40136586
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 07:51
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro