Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- DA40134988
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410,52 RON
- Valoare atribuită
- 410,52 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 14:41
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
410,52 RON
din 410,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro