Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cosmopor advance 15 x 8 cm x 25 buc - plasture steril
- Număr anunț
- DA40134377
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 930,40 RON
- Valoare atribuită
- 930,40 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 14:12
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
930,40 RON
din 930,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro