Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSMOPOR ADVANCE - Plasture steril pentru fixare cu corp absorbant, 7,2 x 5 cm

Număr anunț
DA40134294
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
ALVIMED LOGISTIC S.R.L. (CUI 46270363)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.246 RON
Valoare atribuită
3.717,60 RON
Data publicării
02.04.2026 14:07
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.717,60 RON

din 3.246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.