Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARNE MIEL

Număr anunț
DA40134054
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIBIU (CUI 14387889)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15115100-8 · Carne de miel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.243,09 RON
Valoare atribuită
2.243,09 RON
Data publicării
02.04.2026 13:55
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.243,09 RON

din 2.243,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.