Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pastrav Afumat

Număr anunț
DA40130276
Autoritate contractantă
COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
Furnizor / câștigător
EMITRAD SRL (CUI 28543635)
Cod CPV
15234000-7 · Peste afumat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.232,16 RON
Valoare atribuită
13.232,16 RON
Data publicării
02.04.2026 10:53
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.232,16 RON

din 13.232,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.