Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cozonac cacao rahat 500gr

Număr anunț
DA40120606
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Adventist (CUI 6245468)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.653,30 RON
Valoare finală
3.653,30 RON
Data publicării
01.04.2026 11:15
Data finalizării
03.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.