Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII PSI

Număr anunț
DA40134302
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
ROWATER NET SA BUZAU (CUI RO31217116)
Cod CPV
44165000-4 · Furtunuri, conducte ascendente si mansoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794 RON
Valoare atribuită
1.794 RON
Data publicării
02.04.2026 14:08
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.794 RON

din 1.794 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.