Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi Examinare Albe Nitril Nepudrate Serix White (S)
- Număr anunț
- DA40134932
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
- Cod CPV
- 18424000-7 · Manusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525 RON
- Valoare atribuită
- 525 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 14:38
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2026 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
525 RON
din 525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro