Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola etichete hartie autoadeziva speciala 100x100mm, Rola etichete semilucioase ZINTA 100X100mm, pen
- Număr anunț
- DA40139151
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA MARAMURES (CUI 3627714)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289,80 RON
- Valoare atribuită
- 289,80 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 10:49
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
289,80 RON
din 289,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro