Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canon pachet cartuse cearneala PG-545/CL-546 PHOTO VALUE PACK, capacitate negru: 180 pagini/8ml, Col

Număr anunț
DA40138056
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.852,65 RON
Valoare atribuită
1.852,65 RON
Data publicării
03.04.2026 09:50
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.852,65 RON

din 1.852,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.