Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE BIROU SI IMPRIMANTE

Număr anunț
DA40135321
Autoritate contractantă
COMUNA ROMANI (PRIMARIA COMUNEI ROMANI) (CUI 2612995)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.029,08 RON
Valoare atribuită
5.029,08 RON
Data publicării
02.04.2026 15:02
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
02.04.2026 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.029,08 RON

din 5.029,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.