Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Enap 1.25mg+Erdomed sirop+Espumisan pic+Fucidin+Gluconat 95mg+Gregal 10mcg+Hidrocortizon 19,6+Ketof
- Număr anunț
- DA40139803
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.747,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.747,88 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 11:22
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.747,88 RON
din 1.747,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro