Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set bratari de identificare ALBASTRE Zebra Z-Band Ultrasoft, 300 buc./set, pentru nou-nascuti
- Număr anunț
- DA40139601
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- ROCS LOGISTIC TEAM S.R.L. (CUI 35624589)
- Cod CPV
- 22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.320 RON
- Valoare atribuită
- 2.320 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 11:11
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.320 RON
din 2.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro