Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tichete termice
- Număr anunț
- DA40133777
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
- Furnizor / câștigător
- SIT NET CONSULTING S.R.L. (CUI RO18648553)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 13:44
- Termen limită
- 07.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro