Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de design pt. promovarea imaginii primariei, administrare pagina facebook si grup facebook
- Număr anunț
- DA40132096
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVADA JUDETUL ARAD (CUI 3519542)
- Furnizor / câștigător
- CÎRCIU PETRU ALIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38387118)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.166 RON
- Valoare atribuită
- 2.166 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 12:19
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.166 RON
din 2.166 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro