Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA40130951
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.030,90 RON
Valoare atribuită
2.030,90 RON
Data publicării
02.04.2026 11:25
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.030,90 RON

din 2.030,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.