Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIGOXINUM 0,5mg/2ml/DIGOXIN;NITROGLICERYNUM 2.6mg cpr, 0.4mg/doza aerosol;BISOPROLOLUM 5mg/BISOTENS

Număr anunț
DA40129319
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,18 RON
Valoare atribuită
133,18 RON
Data publicării
02.04.2026 10:08
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
03.04.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,18 RON

din 133,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.