Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DERATIZARE+ DEZINSECTIE+DEZINFECTIE LICEU A+B+SALA+ Sc.2+CRESA+CRAD.BALACA
- Număr anunț
- DA40140106
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic ,, Teodor Diamant" Boldesti-Scaeni (CUI 29006419)
- Furnizor / câștigător
- SC GERAL EXPERT SOLUTION SRL -D (CUI 34814810)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.787,64 RON
- Valoare atribuită
- 4.787,64 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 11:37
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.787,64 RON
din 4.787,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro