Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet mobilier pentru spatiul interior scolar
- Număr anunț
- DA40139753
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SAT IVESTI (CUI 28546011)
- Furnizor / câștigător
- EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.834,71 RON
- Valoare atribuită
- 8.834,71 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 11:19
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2026 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.834,71 RON
din 8.834,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro